MCP45HV51-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP45HV51-502E/ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Φύλλα δεδομένων: MCP45HV51-502E/ST.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP45HV51-502E/ST Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 72751 pcs Φύλλο δεδομένων MCP45HV51-502E/ST.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V, 10 V ~ 36 V, ±5V ~ 18 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 100 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP Σειρά -
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 145 Αντίσταση (Ohms) 5k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός βρύων 256
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Volatile Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση I²C
Χαρακτηριστικά Mute, Selectable Address Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP