MCP4362T-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4362T-104E/ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC DGTL POT QUAD 100K 14TSSOP
Φύλλα δεδομένων: MCP4362T-104E/ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP4362T-104E/ST Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 62483 pcs Φύλλο δεδομένων MCP4362T-104E/ST.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 150 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP Σειρά WiperLock™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 75 Αντίσταση (Ohms) 100k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός βρύων 257
Αριθμός Κυκλωμάτων 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση SPI
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-TSSOP