MCP4242T-104E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4242T-104E/UN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC RHEOSTAT 100K 2CH 10MSOP
Φύλλα δεδομένων: MCP4242T-104E/UN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP4242T-104E/UN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 64391 pcs Φύλλο δεδομένων MCP4242T-104E/UN.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 150 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά WiperLock™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 75 Αντίσταση (Ohms) 100k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Αλλα ονόματα MCP4242T-104-E/UN
MCP4242T-104-E/UNTR
MCP4242T-104-E/UNTR-ND
MCP4242T-104E/UNTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός βρύων 129 Αριθμός Κυκλωμάτων 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
διασύνδεση SPI Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 10-MSOP Διαμόρφωση Rheostat