MCP4161T-502E/MSVAO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4161T-502E/MSVAO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC POT DGTL SNGL 5K SPI 8MSOP
Φύλλα δεδομένων: MCP4161T-502E/MSVAO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP4161T-502E/MSVAO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5587 pcs Φύλλο δεδομένων MCP4161T-502E/MSVAO.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 150 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-MSOP Σειρά Automotive, AEC-Q100, WiperLock™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 75 Αντίσταση (Ohms) 5k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Αλλα ονόματα MCP4161T-502E/MSVAOTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός βρύων 257 Αριθμός Κυκλωμάτων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση SPI
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-MSOP