MCP4152-104E/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4152-104E/MF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC POT DGTL SNGL 100K RHEO 8DFN
Φύλλα δεδομένων: MCP4152-104E/MF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP4152-104E/MF Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 92837 pcs Φύλλο δεδομένων MCP4152-104E/MF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 150 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DFN-EP (3x3) Σειρά -
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 75 Αντίσταση (Ohms) 100k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός βρύων 257
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Volatile Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση SPI
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-DFN-EP (3x3)