MCP4023T-503E/CH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4023T-503E/CH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC DGTL POT 50K 1CH SOT23-6
Φύλλα δεδομένων: 1.MCP4023T-503E/CH.pdf2.MCP4023T-503E/CH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP4023T-503E/CH Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 99963 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCP4023T-503E/CH.pdf2.MCP4023T-503E/CH.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 150 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά WiperLock™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 70 Αντίσταση (Ohms) 50k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6
Αλλα ονόματα MCP4023T-503E/CHTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός βρύων 64 Αριθμός Κυκλωμάτων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
διασύνδεση Up/Down (U/D, CS) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface SOT-23-6 Διαμόρφωση Rheostat