MCP4013T-502E/CH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4013T-502E/CH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC DGTL POT 5K 1CH SOT23-6
Φύλλα δεδομένων: 1.MCP4013T-502E/CH.pdf2.MCP4013T-502E/CH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP4013T-502E/CH Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 149064 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCP4013T-502E/CH.pdf2.MCP4013T-502E/CH.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 150 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά -
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 70 Αντίσταση (Ohms) 5k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6
Αλλα ονόματα MCP4013T-502E/CHTR
MCP4013T502ECH
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός βρύων 64 Αριθμός Κυκλωμάτων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Volatile
διασύνδεση Up/Down (U/D, CS) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface SOT-23-6 Διαμόρφωση Rheostat