MCP4011T-502E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4011T-502E/SN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC DGTL POT 5K 1CH 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.MCP4011T-502E/SN.pdf2.MCP4011T-502E/SN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP4011T-502E/SN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 145609 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCP4011T-502E/SN.pdf2.MCP4011T-502E/SN.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 150 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 70 Αντίσταση (Ohms) 5k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός βρύων 64
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Volatile Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση Up/Down (U/D, CS)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-SOIC