MCP1725T-5002E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1725T-5002E/SN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.MCP1725T-5002E/SN.pdf2.MCP1725T-5002E/SN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP1725T-5002E/SN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 163139 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCP1725T-5002E/SN.pdf2.MCP1725T-5002E/SN.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.35V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MCP1725T-5002E/SNTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA 8-SOIC
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 220µA Τρέχουσες - εξόδου 500mA