MCP1711T-33I/5X
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1711T-33I/5X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4UQFN
Φύλλα δεδομένων: MCP1711T-33I/5X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP1711T-33I/5X Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4UQFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 183779 pcs Φύλλο δεδομένων MCP1711T-33I/5X.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.67V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-UQFN (1x1) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4-UDFN Exposed Pad PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MCP1711T-33I/5XDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 4-UQFN (1x1)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.80µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1.27µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable