MCP1703T-2502E/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1703T-2502E/MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8DFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MCP1703T-2502E/MC.pdf2.MCP1703T-2502E/MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP1703T-2502E/MC Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119217 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCP1703T-2502E/MC.pdf2.MCP1703T-2502E/MC.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.1V @ 250mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 16V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DFN (2x3) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-VFDFN Exposed Pad PSRR 44dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MCP1703T-2502E/MCTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA 8-DFN (2x3)
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5µA Τρέχουσες - εξόδου 250mA