MCP1642DT-33I/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1642DT-33I/MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG BOOST SYNC 3.3V 1.8A
Φύλλα δεδομένων: MCP1642DT-33I/MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP1642DT-33I/MC Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG BOOST SYNC 3.3V 1.8A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79522 pcs Φύλλο δεδομένων MCP1642DT-33I/MC.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 0.65V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
τοπολογία Boost σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DFN (2x3) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-VFDFN Exposed Pad
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Up
Συχνότητα - Αλλαγή 1MHz Λεπτομερής περιγραφή Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 800mA 8-VFDFN Exposed Pad
Τρέχουσες - εξόδου 800mA Αριθμός μέρους βάσης MCP1642