MCP1501T-10E/CHY
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1501T-10E/CHY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC VREF SERIES 1.024V
Φύλλα δεδομένων: MCP1501T-10E/CHY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP1501T-10E/CHY Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC VREF SERIES 1.024V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96978 pcs Φύλλο δεδομένων MCP1501T-10E/CHY.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.024V Τάση - Είσοδος 1.65 V ~ 5.5 V
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας 50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά -
Τύπος αναφοράς Series Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Τύπος εξόδου Fixed
Αλλα ονόματα MCP1501T-10E/CHYCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 5µVp-p Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz 0.1µVp-p
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA SOT-23-6 Τρέχουσες - Προμήθεια 550µA
Τρέχουσες - εξόδου 20mA