MCP14A0154T-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP14A0154T-E/SN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MOSFET DVR 1.5A DUAL 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: MCP14A0154T-E/SN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP14A0154T-E/SN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC MOSFET DVR 1.5A DUAL 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77600 pcs Φύλλο δεδομένων MCP14A0154T-E/SN.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 18 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 11.5ns, 10ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Συχνότητα εισόδου 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Τάση λογικής - VIL, VIH 0.8V, 2V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Non-Inverting
Τύπος πύλης N-Channel, P-Channel MOSFET Προσαρμοσμένη ρύθμιση Low-Side
Λεπτομερής περιγραφή Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 1.5A, 1.5A