DSPIC33FJ32MC202T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32MC202T-I/SS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC33FJ32MC202T-I/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP
Ταχύτητα 40 MIPs Σειρά dsPIC™ 33F
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 21 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 32KB (32K x 8) FLASH 28-SSOP