DSPIC33FJ32MC102T-I/TL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 32KB FLASH 36VTLA
Φύλλα δεδομένων: 1.DSPIC33FJ32MC102T-I/TL.pdf2.DSPIC33FJ32MC102T-I/TL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC33FJ32MC102T-I/TL Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4039 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSPIC33FJ32MC102T-I/TL.pdf2.DSPIC33FJ32MC102T-I/TL.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 36-VTLA (5x5)
Ταχύτητα 16 MIPs Σειρά dsPIC™ 33F
RAM Μέγεθος 1K x 16 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 36-VFTLA Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 21 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 36-VTLA (5x5) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b