DSPIC33FJ32MC101T-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32MC101T-E/SO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.DSPIC33FJ32MC101T-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ32MC101T-E/SO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC33FJ32MC101T-E/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5937 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSPIC33FJ32MC101T-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ32MC101T-E/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Ταχύτητα 16 MIPs Σειρά dsPIC™ 33F
RAM Μέγεθος 1K x 16 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 15 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 20-SOIC Μετατροπείς δεδομένων A/D 6x10b