DSPIC33FJ128GP710A-E/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128GP710A-E/PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.DSPIC33FJ128GP710A-E/PF.pdf2.DSPIC33FJ128GP710A-E/PF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
180 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC33FJ128GP710A-E/PF Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Ταχύτητα 40 MIPs Σειρά dsPIC™ 33F
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 100-TQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 85 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)