DSPIC33FJ128GP306-I/PT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC33FJ128GP306-I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 40 MIPs Σειρά dsPIC™ 33F
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 64-TQFP
Αλλα ονόματα DSPIC33FJ128GP306IPT Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 53
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 18x10b/12b