DSPIC33FJ09GS302-E/MX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ09GS302-E/MX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 9KB FLASH 28QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.DSPIC33FJ09GS302-E/MX.pdf2.DSPIC33FJ09GS302-E/MX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
244 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC33FJ09GS302-E/MX Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 29909 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSPIC33FJ09GS302-E/MX.pdf2.DSPIC33FJ09GS302-E/MX.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-UQFN (6x6)
Ταχύτητα 40 MIPs Σειρά dsPIC™ 33F
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 9KB (3K x 24) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-UQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 21 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 9KB (3K x 24) FLASH 28-UQFN (6x6) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b, D/A 2x10b