DSPIC33FJ06GS101A-E/SO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 6KB FLASH 18SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.DSPIC33FJ06GS101A-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ06GS101A-E/SO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC33FJ06GS101A-E/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5655 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSPIC33FJ06GS101A-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ06GS101A-E/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 18-SOIC
Ταχύτητα 40 MIPs Σειρά dsPIC™ 33F
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 6KB (2K x 24) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 13 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 18-SOIC Μετατροπείς δεδομένων A/D 6x10b