DSPIC30F3014T-30I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3014T-30I/PT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44TQFP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSPIC30F3014T-30I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 30 MIPs Σειρά dsPIC™ 30F
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 24KB (8K x 24) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 44-TQFP
Αλλα ονόματα DSPIC30F3014T30IP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 30
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος 1K x 8
Λεπτομερής περιγραφή dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 24KB (8K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 13x12b