DSC6331MI1BA-038.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6331MI1BA-038.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR,
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC6331MI1BA-038.0000.pdf2.DSC6331MI1BA-038.0000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6331MI1BA-038.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 67710 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC6331MI1BA-038.0000.pdf2.DSC6331MI1BA-038.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά DSC63XX
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας - Συχνότητα 38MHz
Λεπτομερής περιγραφή 38MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ)