DSC6301MI2BA-038.0000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC6301MI2BA-038.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6301MI2BA-038.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5243 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6301MI2BA-038.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά DSC63XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 38MHz
Λεπτομερής περιγραφή 38MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ)