DSC6301JI2BA-025.0000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC6301JI2BA-025.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6301JI2BA-025.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4724 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6301JI2BA-025.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC63XX
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 25MHz Λεπτομερής περιγραφή 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 80µA (Typ)