DSC6121JI2A-0090
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR (FS) ULTRA LOW P
Φύλλα δεδομένων: DSC6121JI2A-0090.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6121JI2A-0090 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR (FS) ULTRA LOW P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5624 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6121JI2A-0090.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC61XX
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 4-VLGA
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα - Έξοδος 4 - Συχνότητα - Έξοδος 3 -
Συχνότητα - Έξοδος 2 - Λεπτομερής περιγραφή CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-VLGA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ) Βασικό συντονιστή MEMS