DSC6111ME2A-006.1679T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR (FS), ULTRA LOW
Φύλλα δεδομένων: DSC6111ME2A-006.1679T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6111ME2A-006.1679T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 75507 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6111ME2A-006.1679T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά DSC61XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα DSC6111ME2A-006.1679TDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 6.1679MHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.1679MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 80µA (Typ) Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC6111MI1A-000.0000T
DSC6111MI1A-000.0000T
Περιγραφή: PROG OSC 1MHZ-100MHZ CMOS