DSC6101CI2A-033.3300T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC6101CI2A-033.3300T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6101CI2A-033.3300T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4036 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6101CI2A-033.3300T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC61XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-VDFN Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 33.33MHz Λεπτομερής περιγραφή 33.33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-VDFN
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 80µA (Typ)