DSC6083JI2A-032K768
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC6083JI2A-032K768.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6083JI2A-032K768 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 84542 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6083JI2A-032K768.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC60XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 32.768kHz Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -