DSC6083JE2A-032K000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC6083JE2A-032K000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6083JE2A-032K000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4659 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6083JE2A-032K000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC60XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 32kHz
Λεπτομερής περιγραφή 32kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ)