DSC6083CI2A-307K000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6083CI2A-307K000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 307.0000KHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC6083CI2A-307K000.pdf2.DSC6083CI2A-307K000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6083CI2A-307K000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 307.0000KHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83571 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC6083CI2A-307K000.pdf2.DSC6083CI2A-307K000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC60XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 307kHz Λεπτομερής περιγραφή 307kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 12µA
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC6083CI2A-032K800T
DSC6083CI2A-032K800T
Περιγραφή: OSC MEMS 32.8000KHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5648 pcs
Κατεβάστε: DSC6083CI2A-032K800T.pdf
RFQ
DSC6083CI2A-307K000T
DSC6083CI2A-307K000T