DSC6021MI2A-0050
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC6021MI2A-0050.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6021MI2A-0050 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5304 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6021MI2A-0050.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά DSC60XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ)