DSC6011ME1A-080.0000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC6011ME1A-080.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6011ME1A-080.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5878 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6011ME1A-080.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά DSC60XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 80MHz
Λεπτομερής περιγραφή 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ)