DSC6001CI2A-040.0000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC6001CI2A-040.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6001CI2A-040.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4331 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6001CI2A-040.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC60XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ)