DSC6001CE1A-044.2368T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC6001CE1A-044.2368T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6001CE1A-044.2368T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 3996 pcs Φύλλο δεδομένων DSC6001CE1A-044.2368T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC60XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 44.2368MHz
Λεπτομερής περιγραφή 44.2368MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ)