DSC6001CE1A-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6001CE1A-025.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC6001CE1A-025.0000.pdf2.DSC6001CE1A-025.0000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC6001CE1A-025.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 97826 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC6001CE1A-025.0000.pdf2.DSC6001CE1A-025.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.71 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC60XX
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 25MHz Λεπτομερής περιγραφή 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -