DSC400-1111Q0090KI2T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Φύλλα δεδομένων: DSC400-1111Q0090KI2T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC400-1111Q0090KI2T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4425 pcs Φύλλο δεδομένων DSC400-1111Q0090KI2T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC400
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SMD, No Lead
Παραγωγή LVCMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Ύψος 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα - Έξοδος 4 125MHz
Συχνότητα - Έξοδος 3 148.5MHz Συχνότητα - Έξοδος 2 27MHz
Συχνότητα - Υλοποίηση 1 10MHz Λεπτομερής περιγραφή LVCMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 20-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 44mA Βασικό συντονιστή MEMS