DSC2230FI2-C0007T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT
Φύλλα δεδομένων: DSC2230FI2-C0007T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC2230FI2-C0007T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5863 pcs Φύλλο δεδομένων DSC2230FI2-C0007T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC2230
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-SMD, No Lead
Παραγωγή LVDS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Ύψος 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα - Έξοδος 2 -
Συχνότητα - Υλοποίηση 1 - Λεπτομερής περιγραφή LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 23mA