DSC2041FI1-F0025
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LVCMOS
Φύλλα δεδομένων: DSC2041FI1-F0025.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC2041FI1-F0025 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή LVCMOS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5105 pcs Φύλλο δεδομένων DSC2041FI1-F0025.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC2041
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-SMD, No Lead
Παραγωγή HCSL, LVCMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα - Έξοδος 4 - Συχνότητα - Έξοδος 3 -
Συχνότητα - Έξοδος 2 50MHz Συχνότητα - Υλοποίηση 1 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή HCSL, LVCMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 49mA (Typ)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 23mA Βασικό συντονιστή MEMS