DSC2010FI1-A0023T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC2010FI1-A0023T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5059 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC2010
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-SMD, No Lead
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Ύψος 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα - Έξοδος 2 -
Συχνότητα - Υλοποίηση 1 - Λεπτομερής περιγραφή CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 23mA