DSC1124CE1-010.2400
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CE1-010.2400 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 10.2400MHZ HCSL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1124CE1-010.2400.pdf2.DSC1124CE1-010.2400.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1124CE1-010.2400 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 10.2400MHZ HCSL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88380 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1124CE1-010.2400.pdf2.DSC1124CE1-010.2400.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1124
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή HCSL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 10.24MHz Λεπτομερής περιγραφή 10.24MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 42mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1124BL1-100.0000
DSC1124BL1-100.0000
Περιγραφή: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Σε απόθεμα: 5592 pcs
Κατεβάστε: DSC1124BL1-100.0000.pdf
RFQ
DSC1124CE1-010.2400T
DSC1124CE1-010.2400T
Περιγραφή: OSC MEMS 10.2400MHZ HCSL SMT