DSC1123CI2-125.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123CI2-125.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1123CI2-125.0000T.pdf2.DSC1123CI2-125.0000T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1123CI2-125.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55004 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1123CI2-125.0000T.pdf2.DSC1123CI2-125.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1123
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Αλλα ονόματα DSC1123CI2-125.0000TCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.88mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA