DSC1123AI5-270.0000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC1123AI5-270.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1123AI5-270.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4100 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1123AI5-270.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1123
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 270MHz
Λεπτομερής περιγραφή 270MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 22mA