DSC1123AI1-155.5200T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS -
Φύλλα δεδομένων: DSC1123AI1-155.5200T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1123AI1-155.5200T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5538 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1123AI1-155.5200T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1123
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-VDFN Exposed Pad Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 155.52MHz Λεπτομερής περιγραφή 155.52MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-VDFN Exposed Pad
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -