DSC1122NE1-133.3330
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122NE1-133.3330 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1122NE1-133.3330.pdf2.DSC1122NE1-133.3330.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1122NE1-133.3330 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4530 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1122NE1-133.3330.pdf2.DSC1122NE1-133.3330.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1122
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 133.333MHz
Λεπτομερής περιγραφή 133.333MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 58mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA Βασικό συντονιστή MEMS