DSC1122BI5-148.3516
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122BI5-148.3516 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 148.3516MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1122BI5-148.3516.pdf2.DSC1122BI5-148.3516.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1122BI5-148.3516 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 148.3516MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5372 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1122BI5-148.3516.pdf2.DSC1122BI5-148.3516.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1122
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 148.3516MHz
Λεπτομερής περιγραφή 148.3516MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 58mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA Βασικό συντονιστή MEMS