DSC1122BI1-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122BI1-100.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 100.0000MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1122BI1-100.0000.pdf2.DSC1122BI1-100.0000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
432 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1122BI1-100.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 100.0000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61353 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1122BI1-100.0000.pdf2.DSC1122BI1-100.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1122
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 100MHz Λεπτομερής περιγραφή 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 58mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA