DSC1121NI2-018.4320
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121NI2-018.4320 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1121NI2-018.4320.pdf2.DSC1121NI2-018.4320.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
900 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121NI2-018.4320 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63484 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1121NI2-018.4320.pdf2.DSC1121NI2-018.4320.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 18.432MHz Λεπτομερής περιγραφή 18.432MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1121NI1-100.0000
DSC1121NI1-100.0000
Περιγραφή: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM
Σε απόθεμα: 78672 pcs
Κατεβάστε: DSC1121NI1-100.0000.pdf
RFQ
Περιγραφή: OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 4418 pcs
Κατεβάστε: DSC1121NI2-100.0000.pdf
RFQ
DSC1121NI2-018.4320T
DSC1121NI2-018.4320T