DSC1121CM1-016.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CM1-016.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1121CM1-016.0000.pdf2.DSC1121CM1-016.0000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
660 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121CM1-016.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85512 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1121CM1-016.0000.pdf2.DSC1121CM1-016.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 16MHz Λεπτομερής περιγραφή 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1121CM1-012.0000T
DSC1121CM1-012.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5865 pcs
Κατεβάστε: DSC1121CM1-012.0000T.pdf
RFQ
DSC1121CM1-016.0000T
DSC1121CM1-016.0000T