DSC1121CI2-115.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CI2-115.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 115.000MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1121CI2-115.0000T.pdf2.DSC1121CI2-115.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121CI2-115.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 115.000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4020 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1121CI2-115.0000T.pdf2.DSC1121CI2-115.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 115MHz
Λεπτομερής περιγραφή 115MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1121CI2-100.0000T
DSC1121CI2-100.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5308 pcs
Κατεβάστε: DSC1121CI2-100.0000T.pdf
RFQ
Περιγραφή: OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 63234 pcs
Κατεβάστε: DSC1121CI2-125.0000T.pdf
RFQ
DSC1121CI2-115.0000
DSC1121CI2-115.0000